FOTOJA QË PO “ÇMEND” RRJETIN/ Vogëlushja vë në rresht… policët – AlpeGossip
FOTOJA QË PO “ÇMEND” RRJETIN/ Vogëlushja vë në rresht… policët

FOTOJA QË PO “ÇMEND” RRJETIN/ Vogëlushja vë në rresht… policët

jë foto e cila është bërë virale në rrjetet sociale i ka ëmbëlsuar ditën të gjithëve atyre që e kanë parë. Vogëlushja qëndron përballë policëve me duart në bel. Nga qëndrimi, duket sikur vajza “po i kërkon llogari”, policëve përballë, që janë në orarin e tyre të punës.

Dhe detaji edhe më i veçantë, është se asnjëri prej 4 oficerëve nuk po e vështron në sy vogëlushen.

Nuk dihet ende se sa kohë ka kjo foto që është shkrepur, por sa herë që dikush e ka ndeshur këtë në Instagram, apo Facebook, nuk ka mundur ta kalojë pa e pëlqyer.