Jonida me një stil krejt ndryshe shfaq veten në formën më të mirë (FOTO) - AlpeGossip
Jonida me një stil krejt ndryshe shfaq veten në formën më të mirë  (FOTO)

Jonida me një stil krejt ndryshe shfaq veten në formën më të mirë (FOTO)

Jonida Maliqi, këngëtarja e njohur shqiptare shquhet për stilin dhe pamjen shumë në formë. Para pak minutash ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku e shohim shumë në formë dhe të bukur.Veshur me pantallona lëkure, bluzë të bardh dhe xhaketë të zezë, ajo dukej për mrekulli dhe shumë në formë.

Kjo është fotografia që ajo publikon  vazhdimisht duke na bindur që është femra më me stil për momentin.