“KAM PASUR SIKLET…”/ Dojna Mema flet për herë të parë për shtatzëninë – AlpeGossip
“KAM PASUR SIKLET…”/ Dojna Mema flet për herë të parë për shtatzëninë

“KAM PASUR SIKLET…”/ Dojna Mema flet për herë të parë për shtatzëninë

Dojna Mema ka qenë e ftuar sot në “Ëndërrtjerrësit”, ku ka folur për herë të parë për pritjen e ëmbël.

Ajo pranoi se gjithë Fun Club BBV ka qenë shtatzënë dhe shpeshherë ka pasur shqetësime, por shtoi se të gjithë ata që janë pjesë e ekranit i kanë marrë parasysh këto gjëra. “Kam pasur siklete, por duhet të duroja. Puna jonë i ka këto, i kemi marrë parasysh të gjitha”, u shpreh ajo. Ledioni ka shtuar se është fakt që të gjithë kanë ngelur shtatzënë në periudhën e Big Brother Vip dhe se nuk i besohet që një trup aq i vogël sa Dojna, do të sjellë një jetë tjetër.

Dyshja ka komentuar edhe eksperiencën në “The Voice of Albania”, që ka qenë tepër e suksesshme dhe e pëlqyer kur u soll për herë të parë në ekranin e “Top Channel” në vitin 2011.