‘’KEMI RA NË KANAL”/ Trejsi Sejdinin e gjen ‘’belaja”: Na ka hy gozhda…(FOTO) – AlpeGossip
‘’KEMI RA NË KANAL”/ Trejsi Sejdinin e gjen ‘’belaja”: Na ka hy gozhda…(FOTO)

‘’KEMI RA NË KANAL”/ Trejsi Sejdinin e gjen ‘’belaja”: Na ka hy gozhda…(FOTO)

Të papriturat në jetë nuk mund të shmangen dhe ndodh që ndonjëherë mund të gjendemi në situata vërtet komplekse.

Një ngjarje e papritur i ka ndodhur edhe gangsteres seksi të Elbasanit, Trejsi Sejdini e cila e ka treguar ngjarjen me postimet në Instastory.

Bukuroshes i është çarë goma e makinës ndërsa shkruan: “Na ka hy gozhda or tajj, na ka ça gomën or taj kena hup kena ra kanal”.

Le të shpresojmë që Trejsi mos të ketë vuajtur shumë