KRAHASON VETEN ME KIM KARDASHIAN/ Ja fjalët që Enca thotë për të me rastin e… (FOTO) – AlpeGossip
KRAHASON VETEN ME KIM KARDASHIAN/ Ja fjalët që Enca thotë për të me rastin e… (FOTO)

KRAHASON VETEN ME KIM KARDASHIAN/ Ja fjalët që Enca thotë për të me rastin e… (FOTO)

Kim Kardashian dje festoi ditëlindjen e 38-të, dhe emra të njohur nga e gjithë bota e uruan.

Pjesë e tyre ishte edhe këngëtarja shqiptare, Enca Haxhiaj, e cila përmes disa postimeve në Instagram, e vlerësonte si mbretëreshë.

“Gëzuar ditlindjen mbretëreshë e bukurisë. Disa njerëz kurrë nuk do të kuptojnë se sa e mençur dhe punëtore je”, ka shkruar Enca.

Ajo më tej kishte renditur personat që festojnë ditëlindjen gjatë muajit tetor, ku në rend të parë  vendosi veten.