Me siguri këtë nuk e prisnit nga Almeda Abazi! Ora 3:20 pas mesnatës modelja shfaqet duke…(FOTO) – AlpeGossip
Me siguri këtë nuk e prisnit nga Almeda Abazi! Ora 3:20 pas mesnatës modelja shfaqet duke…(FOTO)

Me siguri këtë nuk e prisnit nga Almeda Abazi! Ora 3:20 pas mesnatës modelja shfaqet duke…(FOTO)

Është një nga vajzat më të përfolura të showbizzit dhe tashmë po shkëlqen në prezantimin e kompeticionit Dance With the Stars.

Ndërsa të gjithë flasin për lidhjen e saj me aktorin turk Tolgahan, Almeda i ka habitur të gjithë me postimet e saj në Instastory dhe kjo për faktin se bëhet fjalë për orën 3:20 pas mesnate dhe veprimi që ka bërë bukuroshja vështirë se pritej nga fansat.

Almeda ka postuar disa video ku shihet duke luajtur videogame me syze 3D dhe duket tejet e relaksuar teksa luan një lojë me luftë.

Ehh si janë Vip-at! Të gjithë e kanë nga një mënyrë të veçantë të tu relaksuar por kjo e Almedës me siguri që është nga më të veçantat që keni parë.