Merr fund martesa e çiftit të famshëm Jennifer Aniston dhe Justin Theroux (FOTO) – AlpeGossip
Merr fund martesa e çiftit të famshëm Jennifer Aniston dhe Justin Theroux (FOTO)

Merr fund martesa e çiftit të famshëm Jennifer Aniston dhe Justin Theroux (FOTO)

Jennifer Aniston dhe Justin Theroux njoftuan të enjten se po ndaheshin vetëm dy orë pasi Page Six i kërkuan përfaqësuesve të tyre që të konfirmonin raportet e burimeve të kësaj reviste për ndarjen e tyre.

Yjet – të cilët kanë qenë të martuar për 2 vjet – thanë se vendimi pwr ndarje ishte “e ndërsjellë dhe se ata “vendosën të ndaheshin si çift, por mezi presim të vazhdojmë miqësinë e dashur “.

Një i brendshëm i tha Page Six se çifti u nda gjatë pushimeve. “Ata e kuptuan se nuk mund t’i bënin gjërat së bashku,” tha burimi, transmeton Indeksonline.

 

“Ai ka jetuar në Nju Jork, ka qenë në LA. Pasi u martuan, ata vetëm kuptuan se ishin dy njerëz shumë të ndryshëm “.

Burimi shtoi: “Ai është i mërzitur me gjithë turmën e saj të Hollivudit”.

Aniston festoi ditëlindjen e saj të 49-të pa Theroux në Malibu, Kaliforni – me miqtë e saj duke përfshirë menaxherin Aleen Keshishian dhe Courteney Cox.

Ndërkohë, Theroux ishte në Nju Jork. Por ai me siguri nuk ka qenë duke kërcyer: Ylli “Leftovers” është parë duke folur me turmën në qendër të qytetit në Grammy Mark Ronson në Artet Publike më 28 janar.

Çifti u martua në vitin 2015 në një ceremoni të papritur në shtëpinë e tyre./