MODERATOJA DO T’UA PLOTËSOJË DËSHIRËN/ Rikthehet “Shiko kush luan”, Luana Vjollca zbulon datën (FOTO) – AlpeGossip
MODERATOJA DO T’UA PLOTËSOJË DËSHIRËN/ Rikthehet “Shiko kush luan”, Luana Vjollca zbulon datën (FOTO)

MODERATOJA DO T’UA PLOTËSOJË DËSHIRËN/ Rikthehet “Shiko kush luan”, Luana Vjollca zbulon datën (FOTO)

Moderatorja Luana Vjollca u largua nga “Top Channel” pas 15 vitesh si pjesë e këtij televizioni. Përgjatë kësaj kohe fansave u ka munguar “Shiko kush luan” dhe i kanë kërkuar ta rikthejë në ekran.

Nuk dihet ende se në cilin televizion, por Luana do t’ua plotësojë dëshirën. Moderatorja ka zbuluar se “Shiko kush luan” do të rikthehet me datë 1 Janar.

“Zemrat e mia, gjithë ju që kërkoni “Shiko Kush Luan”, me 1 janar”, ka shkruar Luana në një postim në rrjete sociale.