NUK I NDAHET ZAKONIT/ Oriola Marashi publikon FOTON e të pasmeve të saj - AlpeGossip
NUK I NDAHET ZAKONIT/ Oriola Marashi publikon FOTON e të pasmeve të saj

NUK I NDAHET ZAKONIT/ Oriola Marashi publikon FOTON e të pasmeve të saj

Oriola Marashi është një nga modelet shqiptare mjaft të preferuara nga publiku shqiptar.

Shumë çapkëne në tip, ajo gjithnjë shfaqet shumë provokuese në fotot e video që poston në Isntagramin e saj dhe të njëjtën gjë ka bërë e së fundmi.

Ajo ka publikuar një fotot të të pasmeve teksa ka veshur xhinse të çara në një vend shumë provokues.

Si gjithnjë, Oriola di si të tërheqë vëmendjen.