MODELJA SHQIPTARE NA ALARMOI/ Shfaqet me të nxirën në trup dhe… (FOTO) – AlpeGossip
MODELJA SHQIPTARE NA ALARMOI/ Shfaqet me të nxirën në trup dhe… (FOTO)

MODELJA SHQIPTARE NA ALARMOI/ Shfaqet me të nxirën në trup dhe… (FOTO)

Ajo është një prej modeleve më të njohura shqiptare e cila ka arritur dhe fame ndërkombëtare.

Me siguri jua merr mendja menjëherë që po flasim për Emina Cunmulaj.

Ndonëse mjaft e famshme dhe me një jetë luksoze, Emina ka bërë për vete të gjtihë publikun për thjeshtësinë, bukurinë dhe humorin që ka dhe këtë e shohim në postimet e vazhdueshme të saj në rrjetet sociale.

Së fundmi Emina ka postuar disa foto mjaft miqësore me një tjetër yll ndërkombëtar, por me origjinë shiqptare, Stanaj.

Por ajo që na ka shqetësuar menjëherë sapo kemi pare fotot ka qenë shenaj e zezë në këmbën e modeles. Nuk mund të dallojmë me siguri nëse shenja është ndonjë njollë apo e vrarë , por shpresojmë që të mos jetë diçka serioze.