Nuk ndalet! Morena Taraku ngre këmbët në makinë - AlpeGossip
Nuk ndalet! Morena Taraku ngre këmbët në makinë

Nuk ndalet! Morena Taraku ngre këmbët në makinë

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku shquhet për jetën e saj luksoze.
Ajo është aktive në rrjete sociale e cila publikon imazhe dhe video të llojllojshme në rrjete sociale, shkruan lajmi net.

Momentalisht Morena është në Turqi, ku nga atje po provokon me paraqitjet e saj, siç është rasti me këtë të fundit.

Ajo shihet teksa ngre këmbët lart në makinë, ku shfaq këmbët seksi dhe të gjata.

Së fundmi, u përfol për ndarjen nga i dashuri i saj nga Teherani, Sasha Sobhani fotot e të cilëve qarkulluan më parë në rrjete sociale.

“Femnat”, është projekti i fundit nga këngëtarja Taraku, e nuk dihet se kur do sjell këngë të re.