NUK JANË “PHOTOSHOP”/ Njihuni me fotot që impresionuan botën – AlpeGossip
NUK JANË “PHOTOSHOP”/ Njihuni me fotot që impresionuan botën

NUK JANË “PHOTOSHOP”/ Njihuni me fotot që impresionuan botën

Mund të duket se realiteti është i lehtë për t’u kuptuar dhe parashikuar, por bota jonë ende ka gjëra që do na lënë pa fjalë.

Është e vështirë të besohet se nuk është vetëm shaka e dikujt apo se fotot e mëposhtme nuk janë përpunuar.

Një tiranosaur që digjet në një muze dinosaurësh.

Reflektim diellor në një ndërtesë kazinoje në Melburn, Australi.

Një tornado zogjsh.

Librari në Kinë.

Retë në Kansas, SHBA.

Një ndërtesë e braktisur Kirovsky, Rusi.

South Beach, Miami.

Një rrufe ka goditur pemën.

Një tërmet në Taivan.