Olsi i lidhur me Xhenin? Fiorentina nga inati poston foton intime të të dashurit në shtrat – AlpeGossip
Olsi i lidhur me Xhenin? Fiorentina nga inati poston foton intime të të dashurit në shtrat

Olsi i lidhur me Xhenin? Fiorentina nga inati poston foton intime të të dashurit në shtrat

Prej disa ditësh po përflitet se Olsi dhe Xheni janë në një lidhje pas takimeve të shpeshta me njëri-tjetrit dhe dedikimeve që bëjnë në rrjete sociale.

Pas këtyre lajmeve ka reaguar edhe Fjorentina e cila fillimisht ka postuar një foto ku shihet një mashkull në shtrat të cilit ish-banorja ja ka mbuluar fytyrën.

Ky mashkull dyshohet të jetë i dashuri i ri i Fjorentinës duke qenë se ish-banorja pak ditë më parë deklaroi se është në një lidhje të re me një djalë më të ri se vetja.

Më pas ajo ka bërë edhe një postim ku lë të kuptohet se pret lajme negative nga çifti i ri Olsi-Xheni dhe kur kjo të ndodhë ajo “do fërkojë barkun”.

“Do vijë dhe dita juaj pa merak dhe unë do të jem duke fërkuar barkun nga të qeshurat”, shkruan Fjorentina.