Prezantuesja seksi e motit tregon kuzhinën por jo vetëm (Foto) – AlpeGossip
Prezantuesja  seksi e motit tregon kuzhinën por jo vetëm (Foto)

Prezantuesja seksi e motit tregon kuzhinën por jo vetëm (Foto)

Sol Perez është prezantuesja e motit më e famshme në Amerikën Latine dhe duket se me fotot e fundit që ka postuar në Instagram kërkon të “pushtojë” edhe pjesën tjetër të botës.

 24-vjeçarja ka shpërndarë me 2.7 milionë ndjekësit e saj një foto nga kuzhina, ku shihet duke pastruar vetëm me të brendshme dhe nxjerr në pah të pasmet, për të cilat nuk kanë munguar lavdërimet nga komentuesit.

“Duhet të gatuaj pasi kam pastruar të gjithë shtëpinë”, shkruan Sol.

Fama që ka marrë ka bërë që Sol Perez të nisë edhe karrierën kinematografike në vendlindje.