RONELA HAJATI NUK DI TË NDALET/ "Tërbon" rrugët e Kalifornisë (FOTO) - AlpeGossip
RONELA HAJATI NUK DI TË NDALET/ “Tërbon” rrugët e Kalifornisë (FOTO)

RONELA HAJATI NUK DI TË NDALET/ “Tërbon” rrugët e Kalifornisë (FOTO)

Ronela Hajati vazhdon të jetë ndër artistet më të pëlqyera në vend.
Ditët e fundit ajo ka udhëtuar për në Kaliforni, ku edhe ishte e pranishme në një festë të organizuar nga Anastasia Beverly Hills.

Këngëtarja ditën e sotme e nisi me një fotografi joshëse, të shkrepur rrugëve të Los Angelesit.

E veshur sportive, në të kuqe, Ronela ka vënë në pah format perfekte trupore dhe mori shumë komente pozitive nga fansat.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Ronela Hajati është “Do ta luj”, të cilën e realizoi edhe me videoklip.