U BË PRIND PËR HERË TË PARË/ Fero i dedikon këngë të bijës dhe është melodia më e bukur që do dëgjoni (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
U BË PRIND PËR HERË TË PARË/ Fero i dedikon këngë të bijës dhe është melodia më e bukur që do dëgjoni (FOTO+VIDEO)

U BË PRIND PËR HERË TË PARË/ Fero i dedikon këngë të bijës dhe është melodia më e bukur që do dëgjoni (FOTO+VIDEO)

Pak ditë më parë Fero dhe Arbenita u bënë prindër për herë të parë. Lajmin e bukur e dha fillimisht modelja duke postuar foton e parë me vajzën e porsalindur. Ndërsa pak më vonë, Fero publikoi foton e tyre të parë si familje dhe zbuloi emrin e vogëlushes.

Çifti e ka quajtur vajzën Nina dhe reperi lajmëroi se kishte bërë një këngë për të. “Kam bërë këngën më të mirë për ty”, shkruante Fero.

Së fundmi reperi ka zbuluar pak nga kënga me fjalë emocionuese, kushtuar Ninës dhe fansat komentojnë se po e presin me padurim.