Xheni e Big Brother bëhet nuse?! Sapo na befasoi me publikimet e fundit (FOTO) – AlpeGossip
Xheni e Big Brother bëhet nuse?! Sapo na befasoi me publikimet e fundit (FOTO)

Xheni e Big Brother bëhet nuse?! Sapo na befasoi me publikimet e fundit (FOTO)

Ish banorja e Big Brother na ka surprizuar…
Xheni e BB9 është shfaqur në një parukeri dhe është duke stiluar flokët. Në publikimin e saj Xheni ka vënë dhe një ikonë që tregon një nuse dhe krah saj një zemër.Për çfarë është duke u përgatitur ish banorja më e përfolur për momentin.??

Ndërsa fansat e pyesin ajo ka pohuar se është surprizë dhe se ka në plan të tregojë ende. Ky rikthim në shqipëri ka zgjatur më shumë seç pritej. Mos vallë ajo nuk e ka në plan të kthehet në Itali. Pasi u përfol për një lidhje dashurie të re me Olsin e Big Brtoher ata nuk u panë më së bashku. Nga ana tjetër ajo ka deklaruar se do të donte të rikthehej me Benardin.