Enca do të mbyllë këtë rrjet social! Vrap pas saj dhe ndryshojini mendjen (FOTO) – AlpeGossip
Enca do të mbyllë këtë rrjet social! Vrap pas saj dhe ndryshojini mendjen (FOTO)

Enca do të mbyllë këtë rrjet social! Vrap pas saj dhe ndryshojini mendjen (FOTO)

Enca është ndër artistët më të përfolura në Shqipëri dhe kjo s’ka vend për diskutim. Çdo këngë që ka publikuar është kthyer në HIT dhe shumë shpejt këngëtarja sjell këngën e saj të re me titullin “DUA”. Ruensa tashmë është artistja shqiptare më e ndjekur në Instagram, pasi numëron mbi 1.6 milion ndjekës. Por si duket ajo ka vendosur se nuk do të përdorë më rrjetin social ‘Twitter’, por do të jetë akoma më aktive në Instagram edhe Snapchat. Këtë Haxhia e ka treguar nëpërmjet një postimi në Twitter.

“Nuk mendoj se do e përdor më profilin në Twitter. Po fshij aplikacionin. Por ju e dini ku të më gjeni: Instagram dhe Snapchat.”, – shkruan Enca, ndaj edhe ju bëni mire ta ‘ndaloni’ pasi Twitter-i ka fuqi vërtet të madh për tu bërë viral dhe nga ky aplikacion u bë e famshme akoma më shumë Era Istrefi.