Xhinset e vjeshtës 2018/ Trendet që të gjithë duhet ti keni në gardërobë – AlpeGossip
Xhinset e vjeshtës 2018/ Trendet që të gjithë duhet ti keni në gardërobë

Xhinset e vjeshtës 2018/ Trendet që të gjithë duhet ti keni në gardërobë

Tendencat më të mëdha të xhinseve të vitit 2018 janë, në të vërtetë, mjaft të dukshme sidomos në vjeshtë dhe ky vit i ka modelet dhe stilet për të gjitha tipet dhe trupat.

 

Nëse akoma keni një lidhje të fshehtë me vitet ’80, atëherë këtu do ta gjeni veten mjaft mirë: merrni një xhaketë sportive me pantallona të ngushta dhe zbuloni pak lëkurë. Ndërsa, nëse jeni një i çmendur që pëlqen xhinset e çara, ka edhe për ju këtë vjeshtë.

Disa nga supermodelet dhe të famshmit na e kanë prezantuar që tani tendencën e vjeshtës, kështu që ka vetëm një gjë për të bërë: në dyqan!

Shikoni më parë cilat janë trendet që do t’ju ndihmojnë për sezonin e ri.

“Tmerri” i viteve ’80

Xhinset e mamit (me prerje të drejtë)

Xhinse Jumpsuit

Xhinset me ngjyra

Xhinset me logo

Xhinset e gjera

Xhinset me shirit në anë