XHINSET “MOM”/ Këto janë 9 kombinimet e reja që duhet t’i provoni (FOTO) – AlpeGossip
XHINSET “MOM”/ Këto janë 9 kombinimet e reja që duhet t’i provoni (FOTO)

XHINSET “MOM”/ Këto janë 9 kombinimet e reja që duhet t’i provoni (FOTO)

Nëse keni ndonjë pyetje për mënyrën sesi t’i vishni xhinset “mom”, mos shikoni më tej sesa shembullin e fashionistave apo të famshmeve. Xhinset mbeten një nga veshjet më të rëndësishme në gardërobën tonë.

Por kujdes: Asnjë nuk po i vesh më xhinset me bluzat e lëshuara jashtë. Falë formave të pantallonave xhinse, të lësh bluzën e lëshuar me stilin e tyre, mbulon formën tuaj trupore, pavarësisht se çfarë mase jeni.

Këshilla kryesore është që t’i vishni me bluzë të thjeshta dhe poshtë tyre, për të nxjerrë në pah belin, ijët dhe finesën.

1.Visheni me një këmishë mëndafshi + këpucë me takë

2.Këmishë të bardhë + mokasine

3.Bluzë të bardhë + këpucë të zeza

4.Pulovër + çizme te kyçi

5.Këmishë pambuku + këpucë/sandale

6.Kaftan tyli

7.Golf i zi + këpucë të zeza

8.Kapelë si aksesor

9.Mëngët e guximshme