A e ka rrahur ish e dashura? Këngëtari shqiptar tregon situatën e pazakontë: Mi ka ndez sytë… (VIDEO) – AlpeGossip
A e ka rrahur ish e dashura? Këngëtari shqiptar tregon situatën e pazakontë: Mi ka ndez sytë… (VIDEO)

A e ka rrahur ish e dashura? Këngëtari shqiptar tregon situatën e pazakontë: Mi ka ndez sytë… (VIDEO)

Këngëtari shqiptar ka treguar se kur ka qenë në fillore një mësuese e ka gjuajtur shumë me shuplaka për një gabim që ka bërë. Gent Fatali tha se ky ishte një dënim që mori pasi i lexoi ditarin njërës prej vajzave në klasë.

Me siguri që emri i Gent Fatalit ju sjell shumë këngë në mednje, sidomos bashkëpunime me disa nga yjet e showbizit shqiptar. Mirëpo së fundmi Genti ka treguar një situatë të pazakontë, e cila ka ndodhur shumë vite më parë.

“Ku është hera e fundit që ke ngrënë ndonjë shuplakë?”- e pyet gazetari i “Tour de cool”. “Ndonjë ish- e dashur apo dikush tjetër??”- vijoi më tej gazetari.

“Jo, jo ex nuk ka shans të jetë, por do të tregoj një tjetër situatë. Kam qenë në fillore, kur mësuesaj kujdestare mi ka ndez sytë me shpulla, për shkak të një gabimi që bëra. I lexova ditarin një vajze në klasë, ku ajo kishte shkruar se donte dikë. Dhe për me tepër e bërtita me të madhe,”- tregoi Genti duke qeshur.

Hera e fundit kur ke ngrene shuplak

Hera e fundit kur Genti ka "ngrënë" shuplakë…Emisioni i plotë: https://www.youtube.com/watch?v=1JUpxPgfOTc

Gepostet von Tour de Cool am Montag, 19. November 2018