Armina Mevlani e lumtur për ardhjen e Marios në Shqipëri, por kjo gafë e saj me siguri e ka “fëlliqur” para tij! (FOTO) – AlpeGossip
Armina Mevlani e lumtur për ardhjen e Marios në Shqipëri, por kjo gafë e saj me siguri e ka “fëlliqur” para tij! (FOTO)

Armina Mevlani e lumtur për ardhjen e Marios në Shqipëri, por kjo gafë e saj me siguri e ka “fëlliqur” para tij! (FOTO)

Tani nuk themi dot “Sa bukur Mario”. Po ju e dinit që Mario do të vijë sërish në Shqipëri?!

Armina Mevlani është një nga modelet më të bukura shqiptare e cila është shumë aktive në rrjetet sociale aty ku komentohet shpesh për jetën e saj luksoze dhe marrëdhënien me djalin e ish-kryeministrit Berisha.
Gjithashtu Armina është një blogere shumë e zonja ku në Instagram shpesh herë publikon foto në të cilat shfaqet e kuruar deri në detaje dhe “ushqen” femrat e ndryshme me pak stil nga fashioni.
E sigurisht si shumë femra në botë edhe Armina është një fanse e grimierit shqiptar me famë botërore Mario Dedivanovic.

Grimieri i Kim Kardashian do të vijë në muajin maj në Pallatin e Kongreseve dhe Armina ka marrë një ftesë për të marrë pjesë në këtë event, ftesë për të cilën nuk mund të mos e mbante të fshehur gëzimin.

Ajo ka publikuar një foto të ftesës në Instastory ku ka etiketuar Marion dhe personin që e ka ftuar, mirëpo duke u munduar të shprehë gëzimn e saj në anglisht ka harruar që shkruhet “EXCITED” dhe jo “Exited”. Shpresojmë që Mario mos ta ketë vënë re këtë gafë.