As martesa nuk e mbledh këtë vajzë: Modelja e njohur del komplet lakuriq: Po pozoj për… (FOTO) – AlpeGossip
As martesa nuk e mbledh këtë vajzë: Modelja e njohur del komplet lakuriq: Po pozoj për… (FOTO)

As martesa nuk e mbledh këtë vajzë: Modelja e njohur del komplet lakuriq: Po pozoj për… (FOTO)

Është cilësuar gjithmonë si super seksi, bombastike, nga fotot shumë hot që poston në “Instagram”, por duke qenë se muajin e kaluar u martua, të gjithë menduan se Emily Ratajkowski tani e tutje do i kursente imazhet provokuese.

Por nuk ka ndodhur kështu. Pasi vetëm një muaj pas martesës me producentin Sebastian Bear-McClard, modelja ka nisur sërish me fotot lakuriq.

Një të tillë Emily e ka postuar vetëm pak më parë dhe shkruan: “Duke pozuar për bashkëshortin tim”, edhe pse këtë foto e shohin miliona ndjekës dhe jo vetëm Sebastiani.

Kujtojmë që martesa e Emilyt me Sebastianin ndodhi në fshehtësi. Ndryshe nga nuset e tjera që veshin fustanin e bardhë, modelja kishte zgjedhur të vishej me kostum ngjyrë mustardë.