“ATË E MARRIN, E TALLIN B*THËN…”/ Për kë e ka fjalën Iliri: Është si lëvozhgë arre – AlpeGossip
“ATË E MARRIN, E TALLIN B*THËN…”/ Për kë e ka fjalën Iliri: Është si lëvozhgë arre

“ATË E MARRIN, E TALLIN B*THËN…”/ Për kë e ka fjalën Iliri: Është si lëvozhgë arre

Siç ndodh gjithmonë pas përfundimit të spektaklit të “Big Brother VIP”, banorët edhe mbrëmë u surprizuan nga “Vëllai i Madh” me muzikë dhe pica.

E teksa shijonin mbrëmjen, banorët diskutonin në lidhje me spektaklin dhe njëri-tjetrin. Në një moment duket se Iliri komenton Claudion, banorin më të ri të shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Balerini i njohur shprehet se i ka dhënë këshilla, por nuk ia ka vlerësuar duke thënë se personat me të cilët rri, tallen me të.

Ndër të tjera përmendi lojën që u bënë disa ditë më parë dhe thotë se Claudio nuk e vlerëson për faktin se nuk tha emrin e tij si banori që nuk do të fitojë kurrë “Big Brother”.

“E marrin këtej e andej, tallin b*thën. Ai është si lëvozhgë arre. Këshillat që i kam dhënë Claudios kanë qenë 3-4 bam bam. Ai kur nuk vlerëson kur del pyetja kush nuk do të fitojë kurrë Big Brotherin, e kisha të lehtë të thoja emrin e tij, por thashë PM dhe Dagz. Duhet të kishte qenë Valoni këtu brenda, burrë bese”, tha Iliri.