BEBE REXHA TRANSFORMOHET TËRËSISHT/ Ja si është maskuar për Halloween (FOTO) - AlpeGossip
BEBE REXHA TRANSFORMOHET TËRËSISHT/ Ja si është maskuar për Halloween (FOTO)

BEBE REXHA TRANSFORMOHET TËRËSISHT/ Ja si është maskuar për Halloween (FOTO)

Tashmë Halloween duket se ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve dhe gjithkush përpiqet të realizojë transformime të gjetura në aspektin fizik.

E kush më mirë se Bebe Rexha mund ta bëjë këtë?

Së fundmi me postimet në Instastory, këngëtarja e famshme ka treguar ndryshimet e saj fizike duke imituar disa personazhe të ndryshme.

Ndër më të “goditurat” është ajo ku Bebe shfaqet identike si grimieri Mario Dedanoviç.

Edhe si mashkull Bebe shkëlqen! Me siguri Mario ndihet xhelozë tani.