BLOGERJA ME FAMË BOTËRORE I FLET TË BIRIT SHQIP/ Publikon videon që nuk duhet humbur – AlpeGossip
BLOGERJA ME FAMË BOTËRORE I FLET TË BIRIT SHQIP/ Publikon videon që nuk duhet humbur

BLOGERJA ME FAMË BOTËRORE I FLET TË BIRIT SHQIP/ Publikon videon që nuk duhet humbur

Më 1 shtator blogerja e njohur Chiara Ferragni dhe këngëtari italian Fedez u betuan për dashuri të përjetshme në një ceremoni intime me miqtë. Dasma përrallore u zhvillua në zemër të pallatit Nicolaci në Noto të Siçilisë, në një ndërtesë të shekullit të 19 ndërsa të ftuar ishin 160 persona.

Chiara është një prej blogereve me më ndikim në botë dhe numëron shumë fansa në rrjetet sociale, por së fundmi na ka habitur me një postim në Instagram.

Teksa ushqen të birin, ajo i thotë “Bravo” vogëlushit që fut në gojë ushqimin, mirëpo në një moment, dëgjohet të thotë fjalën “Shumë mirë”, siç mund ta ndiqni në videon e mëposhtme.