“ÇA K*RIN DO ME TREGU…”/ Stresi reagon ashpër pas sherrit të shokut të tij: Rruga i ka këto kur të ha b*tha… – AlpeGossip
“ÇA K*RIN DO ME TREGU…”/ Stresi reagon ashpër pas sherrit të shokut të tij: Rruga i ka këto kur të ha b*tha…

“ÇA K*RIN DO ME TREGU…”/ Stresi reagon ashpër pas sherrit të shokut të tij: Rruga i ka këto kur të ha b*tha…

Sherri i djeshëm midis Noizyt dhe Kleviol Ahmeti po bën xhiron e rrjetit.

Përpos personazheve të përfshirë, edhe Stresi ka reaguar. Emri i tij u lakua shumë pas kësaj ngjarje, pasi ai është shokë me Cllevion dhe gjithashtu kohëve të fundit ka rregulluar raportin e tij me “armikun e përbetuar” ndër vite, Noizyn.

Reperi Stresi reagimin e tij e ka bërë nëpërmjet një video-live. Ai u shpreh se këtë situatë ia kishte parashikuar, që pas sharjeve të mikut të tij disa kohë më parë kundrejtë familjes së Noizyt.

“Ca ka*in doni me tregu live. Ju ta hani mu*tin, ju të live-it. Klevio ka bo çfarë ka merituar e dinë edhe vetë Klevio, se ja kam parashikuar meqë doni me ditë. Se më keni çuar 8000 mesazhe. Nuk mbroj kërkënd unë kur i shahet motra. Kam hy tri herë me i mbyll këto muhabete. Nuk është Klevioli i vetmi shokë i imi që goditet. Është i dyti, edhe pse, se s’më ka dëgjuar mua. Unë i kam lutë, mos e vëlla mos ia shaj motrën kërkujë. Leni budallaqet. Rrini të qetë, mos u bini njerëzve në qafë. Mundohuni me i harru disa gjëra,”-shprehet Stresi.

Ai më tej i bëri një thirrje shokut të tij: “Mos dëgjo asnjë Kleviol, shiko punët e tua. Rri në vetmi siç ke ndenjur gjithmonë. Ti s’ke qenë ky që je edhe ndrysho për inat të ktyre. Rruga i ka këto kur të ha bytha. Ke shkuar me 6 makina dhe ke ngelur tek pullë. Krejt kanë ik të kanë lënë vetëm.”