DIKUR ÇIFT! Ledri dhe Dafina sjellin këngë bashkë, shihni ç’bën Sara Hoxha. Xheloze? – AlpeGossip
DIKUR ÇIFT! Ledri dhe Dafina sjellin këngë bashkë, shihni ç’bën Sara Hoxha. Xheloze?

DIKUR ÇIFT! Ledri dhe Dafina sjellin këngë bashkë, shihni ç’bën Sara Hoxha. Xheloze?

Dafina Zeqiri do të publikojë së shpejti këngën e saj më të re, në bashkëpunim me Ledri Vulën dhe Lumi B, siç raportoi Gazeta Blic. Kujtojmë se Ledri dhe Dafina kanë qenë dikur të dashur, prandaj lind pyetja: Po Sara si e ka pritur këtë bashkëpunim?

Partnerja bukuroshe e Ledrit nuk e ka aspak problem bashkëpunimin e tyre, pasi dyshja e kanë lënë pas të shkuarën. Për më tepër Sara i ka shoqëruar gjatë prapaskenave të xhirimeve .

Dafina ka publikuar në Instastory një foto ku shihet krah Sarës dhe një vajze tjetër. Mesa duket dyshja janë bërë dhe shoqe.