DIKUR NUK I PREFERONIT/ Këto 9 trende do të jenë kryefjala e këtij viti (FOTOT) – AlpeGossip
DIKUR NUK I PREFERONIT/ Këto 9 trende do të jenë kryefjala e këtij viti (FOTOT)

DIKUR NUK I PREFERONIT/ Këto 9 trende do të jenë kryefjala e këtij viti (FOTOT)

Edhe pse jemi ende në stinën e dimrit dhe moti i ftohtë po ndihet më shumë se kurrë, pse të mos e shpërqendroni veten dhe të mendoni për pranverën dhe ditët me diell?! Po sikur t’ju njohim me trendet e këpucëve që do të shfaqen këtë pranverë? Cosmopolitan ka ndarë të gjitha trendet që pritet të shohim në rrugët e qytetit kur të ngrohet koha, që vijnë direkt nga pasarelat. Megjithatë, shumë prej këtyre trendeve mund të duken të njohura nga sezonet e kaluara, madje disa janë konsideruar edhe trende të “shëmtuara”, siç janë nallanet.

Mbani shënime!

1

Shapka me pellush

2

Këpucë me platformë

3

Shapka me gisht me platformë sfungjeri

4

Detaje zinxhirësh

5

Nallane

6

Atlete sportive

7

Me takë minimaliste

8

Me rripa të gjatë

9

Balerina në ngjyrë neutrale