“DUA TË TË SHIJOJ, TË HA KREJT”/ Arjoni i papërmbajtshëm në takimin me Anën, reagon Fatjoni – AlpeGossip
“DUA TË TË SHIJOJ, TË HA KREJT”/ Arjoni i papërmbajtshëm në takimin me Anën, reagon Fatjoni

“DUA TË TË SHIJOJ, TË HA KREJT”/ Arjoni i papërmbajtshëm në takimin me Anën, reagon Fatjoni

Dita e sotme në “Për’Puthen” iu dedikua takimit mes Anës dhe Arjonit. Arjoni nuk i kurseu komplimentet dhe pëlqimin për bukuroshen. Madje dhe tentoi ta puthte.

“Dua të shijoj ty. Unë të ha krejt”, i tha Arjoni Anës. Mirëpo në studio situata ndryshoi. Ana e akuzoi Arjonin se është qejfli femrash dhe refuzoi të realizonte një vallëzim me të.

Pas këtij vendimi, Ajroni u pa tepër i nervozuar, e këtë e tregoi me fjalët që iu drejtua Anës: Mbylle gojën, po flas unë, çfarë ke ti?”

Ndërkohë pas takimit të Anës me Arjonin, reagoi edhe Fatjoni. “Theve premtimin, kështu e pashë unë”, i tha Fatjoni Anës.

Kujtojmë që Fatjoni është shprehur se nuk dëshiron që femra që do të ketë në krahë të përkëdhelet me meshkuj të tjerë, e këtu iu referua takimeve që Ana ka bërë me djemtë e tjerë.