“DURIM DHE PAK SHPRESË”/ Ermal Fejzullahu ndan këtë mesazh me ndjekësit e tij (FOTO) – AlpeGossip
“DURIM DHE PAK SHPRESË”/ Ermal Fejzullahu ndan këtë mesazh me ndjekësit e tij (FOTO)

“DURIM DHE PAK SHPRESË”/ Ermal Fejzullahu ndan këtë mesazh me ndjekësit e tij (FOTO)

Këngëtari i njohur i ‘showbiz-it’ shqiptar, Ermal Fejzullahu ka ndarë së fundmi një foto ku shfaqet i qeshur duke shijuar dëborën e cila ka rënë ditën e sotme në Kosovë.
Artisti i njohur ka zgjedhur të përcjellë në këtë postim edhe mesazhin e tij motivues për të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale.
“Uroj të jeni mirë me shëndet të gjithë kudo që jeni. Durim edhe pak me shpresë se do të bëhet mirë për gjithë njerëzimin”, ka shkruar Ermali krah këtij postimit.
Ndjekësit kanë lërë menjëherë një sërë komentesh dhe kanë uruar njëjtë si këngëtari që kjo situatë të mbarojë sa më shpejt.