E BUKUR DHE SEKSI/ 17-vjeçari shpenzon 15 mijë paund për t’u transformuar në vajzë – AlpeGossip
E BUKUR DHE SEKSI/ 17-vjeçari shpenzon 15 mijë paund për t’u transformuar në vajzë

E BUKUR DHE SEKSI/ 17-vjeçari shpenzon 15 mijë paund për t’u transformuar në vajzë

Një djalë 17-vjeçar ka shpenzuar plot 15 mijë paund që të transferohej si ylli amerikan Kim Kardashian.

Adoleshenti Kairah Kelly ka lindur si mashkull por që prej vitit 2015 ka filluar operacionet plastike që të kthehej në femër.

E në fakt kur e shikon fillimisht, të gjithë mendojnë se bëhet fjalë për një femër seksi e tërheqëse.

Është shokuese sa kam shpenzuar për pamjen time të re, por ja ka vlejtur. Ndihem si personi që gjithmonë duhej të isha. Nuk e kam problem për paratë, më në fund ndihem mirë me veten time”, ka thënë Kairah.