E kishit dëgjuar motrën e Adelina Tahirit duke kënduar? Mos e humbisni këtë video (FOTO) – AlpeGossip
E kishit dëgjuar motrën e Adelina Tahirit duke kënduar? Mos e humbisni këtë video (FOTO)

E kishit dëgjuar motrën e Adelina Tahirit duke kënduar? Mos e humbisni këtë video (FOTO)

Mjaftoi një foto e së motrës e publikuar nga Adelina, që ajo të tërhiqte vëmendje.

Jo vetëm për ngjashmërinë në pamje por edhe në talent. Motra e vogël e këngëtares ka talent muzikën dhe këtë herë na e vërtetoi tamam me videon ku shfaqet duke kënduar në një skenë të vogël.

Nuk e dimë nëse Adelina e ka marrë ndonjëherë me vete në koncertet e saj, por duket që e motra nuk ka fare emocione kur këndon para shumë njerëzve. Si duket, shumë shpejt do të kemi një tjetër ‘Adelinë’ simpatike në skenat shqiptare.