E kritikuan publikisht…Ilda Bejleri u mbyll gojën të gjithëve dhe vëllait – AlpeGossip
E kritikuan publikisht…Ilda Bejleri u mbyll gojën të gjithëve dhe vëllait

E kritikuan publikisht…Ilda Bejleri u mbyll gojën të gjithëve dhe vëllait

U kritikua nga i vëllai dhe Mustafa Nano, por tashmë vjen një reagim i befasishëm nga moderatorja sportive.
Kohët e fundit Ilda Bjeleri ka qënë në mesin e kritikave dhe sulmeve. Si të mos mjaftonte ‘goditja’ nga Mustafa Nano, moderatorja sexy morri një kritikë publike dhe nga i vëllai i saj balerin.

Bledi Bejleri u kthye e Shqipëri për shkak të spektaklit ‘Kthimi i dallëndysheve’ , i moderuar nga Ilda.

Ai ka thënë se i bën shumë kritika Ildës, ku theksoi se shpesh i thotë se duhet t’i marrë gjërat më seriozisht, sepse ajo është e bukur dhe i merr gjërat lehtë.

Por menjëherë pasi në media qarkulloi ky lajm Ilda ka ndarë në Instagramin e saj një foto veshur në të kuqe dhe bën gjestin se duhet të mbyllin gojën.

Me sa duket Ilda është lodhur nga kritikat.