E MBYLLI ME FOTO NUDO/ Shikoni si e nis 2019-ën Enca - AlpeGossip
E MBYLLI ME FOTO NUDO/ Shikoni si e nis 2019-ën Enca

E MBYLLI ME FOTO NUDO/ Shikoni si e nis 2019-ën Enca

Ajo është një ndër këngëtaret e cila më së shumti tërheq vëmendje me prurjet e saj muzikore por edhe me provokimet që bën në rrjetet sociale.

Ndërsa vitin që lamë pas ajo e mbylli me foto tejet provokuese, shikoni si e ka nisur 2019…

“Shumë gjëra kanë ndodhur në 2018 dhe të gjitha ato më kanë përgatitur për gjërat e mëdha dhe të mira që po vijnë në 2019. Ju uroj te gjitheve lumturi sepse eshte gjeja me e rendesishme ne bote”, ka shkruar Enca në fotot e postuara në Instagram.

44auto_en1546337533