“E mrekullueshme”/ Aktori turk i dashuruar marrëzisht me Almeda Abazin (FOTO) – AlpeGossip
“E mrekullueshme”/ Aktori turk i dashuruar marrëzisht me Almeda Abazin (FOTO)

“E mrekullueshme”/ Aktori turk i dashuruar marrëzisht me Almeda Abazin (FOTO)

Tolgahan Sayisman duket të jetë kokë e këmbë i dashuruar në Almeda Abazin.

Çifti në fjalë janë të fejuar, dhe duket se po kalojnë dite të mira së bashku, shkruan Indeksonline.

Është aktori turk ai i cili në instagram ka publikuar një fotografi të Almedes.

“E mrekullueshme”, ka shkruar Sayisman mbi fotografi.