E NJIHNI? Sot është një nga vajzat më të famshme të showbiz-it shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
E NJIHNI? Sot është një nga vajzat më të famshme të showbiz-it shqiptar (FOTO)

E NJIHNI? Sot është një nga vajzat më të famshme të showbiz-it shqiptar (FOTO)

Këngëtarja dhe fotomodelja shqiptare e cila është e martuar me nipin e Enver Hoxhës, nënë e një vogëlushjeje me emrin Hera, ka postuar në Instastory një foto të sajën të 27 viteve më parë.

Rezarta Shkurta si duket është bërë nostalgjike për kohët e fëmijërisë dhe ka ndarë me ndjekësit foton e mëposhtme me mbishkrimin:

“Nuk ka qenë qëllimi të bëja kokashtën. Ndodhi padashje! 1992.

Sa i përket buzëkuqit dhe thonjve kam qenë shumë më e kujdesshme se sot!”

Rezarta së fundmi është tërhequr nga muzika dhe thuhet se shkak për këtë është bërë biznesi i saj, një studio fotografie.