EKSPOZON GJOKSIN/ Fansat “çmenden” pas pozës provokuese të Rashel Kolanecit (FOTOT) – AlpeGossip
EKSPOZON GJOKSIN/ Fansat “çmenden” pas pozës provokuese të Rashel Kolanecit (FOTOT)

EKSPOZON GJOKSIN/ Fansat “çmenden” pas pozës provokuese të Rashel Kolanecit (FOTOT)

Kur Rashel Kolaneci poston një foto apo video në profilin e saj në “Instagram”, fansat nuk i kursejnë pëlqimet dhe komentet e shumta.

Një gjë e tillë ka ndodhur edhe në pozën e fundit që ka postuar në rrjetet sociale, ku ndjekësit i kanë bërë komente provokuese ashtu siç është edhe vetë ish-velina.

Ekspozon gjoksin bombastik, fansat “çmenden” pas pozës

Ekspozon gjoksin bombastik, fansat “çmenden” pas pozës

Teksa e komplimentojnë për bukurinë dhe format trupore, ka nga ata që e pyesin nëse është “single”. Ish-velina ka vendosur që të mos u kthejë përgjigje ndjekësve të saj, të cilët duan të dinë nëse kanë ndonjë shans me të.

Ekspozon gjoksin bombastik, fansat “çmenden” pas pozës

Ekspozon gjoksin bombastik, fansat “çmenden” pas pozës