“Enca bëhu pornostare”: Këtë këshillë nuk e dëgjon vetëm nga fansat por edhe nga… – AlpeGossip
“Enca bëhu pornostare”: Këtë këshillë nuk e dëgjon vetëm nga fansat por edhe nga…

“Enca bëhu pornostare”: Këtë këshillë nuk e dëgjon vetëm nga fansat por edhe nga…

Videoja e këngës së fundi të Encës, “Dua” u kritikua masivisht dhe negativisht. Shumë e shanë Encën, e quajtën të përdalë dhe i këshilluan një karrierë në pornografi. Siç prisnit, Encës s’i bëjnë përshtypje fare.

“Koment negativ është dhe ndoshta ndonjë kritikë, por fjalën kurvë nuk e marr për koment negativ. Nuk e konsideroj fare sepse nëse ka njerëz që duan të shohin aq cekët në punën e madhe që është bërë…

Unë dua që njerëzit ta ndjejnë në mënyrën e vet dhe nëse dikush u ndje me nerva, dikush u prek, dikush nuk do të flitet për këtë gjë, dikush nuk ka parë mjaftueshëm gjëra të këtij niveli dhe nëse dikush do të ulë poshtë një femër, është i lirë ta bëjë, por që kjo s’më ka ndikuar kurrë,” tha ajo për Prive.

Kur vjen puna tek pornografia, Enca e konsideron kompliment:

“Sidomos komentet për porno. Kur dikush më tha duhet të bëhesh pornostare, e mora për kompliment. Ky është kompliment. I dashuri im më thotë të njëjtën gjë.”