ERDHI SHTATORI/ 3 gjëra të thjeshta që do t’i vishni gjatë gjithë vjeshtës! – AlpeGossip
ERDHI SHTATORI/ 3 gjëra të thjeshta që do t’i vishni gjatë gjithë vjeshtës!

ERDHI SHTATORI/ 3 gjëra të thjeshta që do t’i vishni gjatë gjithë vjeshtës!

Ardhjen e shtatorit merreni me qetësi, pasi dhe rrobat që do të vishni në fillimin e sezonit të ri janë të tilla. Unike, të thjeshta, bazike, por në të njëjtën kohë do t’ju bëjnë të jeni frymëzim për të tjerët.

Këtë vjeshtë, mjafton të keni parasysh vetëm 3 elementë për të krijuar kombinimet që doni. Para se të kalojmë tek stina e palltove dhe streçeve, hidhini një sy çfarë do të veshim gjatë ditëve në vijim:

1. Këmisha të gjera të bardha

3 gjëra kaq të thjeshta që do t'i vishni gjatë

2.Xhinse të lirshme

Mund t’i kombinoni me gjithçka duke nisur nga këmishat e thjeshta tek bluza më ekstra që keni në garderobë.

3 gjëra kaq të thjeshta që do t'i vishni gjatë

3. Jelekë

Nëse s’jeni mësuar t’i vishni, filloni ta bëni pasi do t’i shihni kudo!

3 gjëra kaq të thjeshta që do t'i vishni gjatë