Floriana Garo feston ditëlindjen në Itali, shikoni si duket moderatorja – AlpeGossip
Floriana Garo feston ditëlindjen në Itali, shikoni si duket moderatorja

Floriana Garo feston ditëlindjen në Itali, shikoni si duket moderatorja

Moderatorja e njohur dhe ish Miss Shqipëria ka ndarë një foto të ëmbël në rrjetet sociale.
Floriana Garo n dhe pak kohë e ndajnë nga dita e lindjes së vajzës së saj.

Ajo ka ndarë një foto ku ka festuar ditëlindjen. Nga Italia, Floriana duket më e bukur se asnjëherë më parë.

Madje dhe barku i saj i fryrë nuk duket thuajse fare, sa të bën të mendosh se kjo është një foto e vjetër realizuar më parë.

Florian la televizionin dhe tashmë jeton prej muajsh me partnerin e saj në Zvicër.