FOTOT/ Studentja 19-vjeçare nxjerr në shitje virgjërinë: Dua dikë me eksperiencë… – AlpeGossip
FOTOT/ Studentja 19-vjeçare nxjerr në shitje virgjërinë: Dua dikë me eksperiencë…

FOTOT/ Studentja 19-vjeçare nxjerr në shitje virgjërinë: Dua dikë me eksperiencë…

Një 19-vjeçare e cila ka qenë shumë e fokusuar në studimet e saj dhe nuk ka të dashur, ka vendosur në ankand virgjërinë e saj.

Alice Hayson, 19 vjeç, e cila është me origjinë nga Spanja, por tani jeton në një vendndodhje të fshehtë në Amerikën Latine, ka krijuar një faqe internet, ku palët e interesuara mund të bëjnë oferta për virgjërinë e saj.

Ajo kërkon 1 milionë euro, ndërsa për momentin, oferta më e mirë, sipas 19-vjeçares, është e një biznesmeni italian, që i ka ofruar 250 mijë euro.

“Jam r bindur se ky është vendimi më i mirë për mua, pasi kam zero përvojë seksuale dhe jam e interesuar të eksploroj seksualitetin tim”, tha Alice.

‘Pra, një burrë me përvojë do të më jepte përvojën më të mirë dhe të më më mësonte shumë”, thotë ajo.

Alice thotë se me paratë që shpreson të fitojë, do të ndihmojë disa familjarë të shlyejnë borxhet dhe të vazhdojë studimet jashtë shtetit.