GJOKS BOMBASTIK DHE TË PASME GJIGANDE/ Këto janë FOTOT që Amber Rose po na “heq trurin” – AlpeGossip
GJOKS BOMBASTIK DHE TË PASME GJIGANDE/ Këto janë FOTOT që Amber Rose po na “heq trurin”

GJOKS BOMBASTIK DHE TË PASME GJIGANDE/ Këto janë FOTOT që Amber Rose po na “heq trurin”

Amber Rose është shumë aktive në rrjetet sociale, ku mund të shohim shumë nga jeta personale dhe profesionale.

Këngëtarja e njohur ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me pantallona shumë ngjyrëshe dhe shumë të ngushta.

Amber shpesh komentohet për peshën, mirëpo në këtë imazh duket shumë në formë dhe nuk lë vend për kritika.