GJYSHJA MË SEKSI/ Tërheqse dhe me linja, aktorja shqiptare nuk njihet (FOTO) – AlpeGossip
GJYSHJA MË SEKSI/ Tërheqse dhe me linja, aktorja shqiptare nuk njihet (FOTO)

GJYSHJA MË SEKSI/ Tërheqse dhe me linja, aktorja shqiptare nuk njihet (FOTO)

E kemi shumë të freskët personazhin e Florës tek ‘8 persona plus’, një vajzë studente me flokë e pantallona të shkurtra, por vitet kaluan dhe Suela tani është bërë gjyshe e një nipi të vogël.
E ftuar në programin “Kush vjen për drekë” Suela tha se është prej 10 muajsh është bërë gjyshe e një nipi të quajtur Priel.

“Jam bërë gjyshe prej 10 muajsh dhe hamë vetëm perime të ziera”, tha Suela në program.