Greta Koçi del për herë të parë me bikini/ Këngëtarja “do t’iu lërë gojë hapur” me klipin e ri (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Greta Koçi del për herë të parë me bikini/ Këngëtarja “do t’iu lërë gojë hapur” me klipin e ri (FOTO+VIDEO)

Greta Koçi del për herë të parë me bikini/ Këngëtarja “do t’iu lërë gojë hapur” me klipin e ri (FOTO+VIDEO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, emrin e të cilës mbajnë hite të njohura, Greta Koçi ka publikuar sot videoklipin e saj më të ri me titull “Mos m’thirr”. Kënga shumë ritmike ka marrë menjëherë pëlqimin e publikut, por ajo që ka rënë në sy është pamja e Gretës.
Për herë të parë Gretën e shohim me bikini në një videoklip duke treguar kështu trupin me linja perfekte.
Greta shfaqet duke kërcyer me një grup kërcimtaresh, e veshur me bikinit e zeza, një xhaketë dhe syze, një stil ky shumë modern.

Ndiqni më poshtë videoklipin e ri të Gretës.