HABISIN personazhet e “Big Brother”! Fjori dhe Benardi i përkasin të shkuarës, çfarë po lind mes Olsit dhe Xhenit? – AlpeGossip
HABISIN personazhet e “Big Brother”! Fjori dhe Benardi i përkasin të shkuarës, çfarë po lind mes Olsit dhe Xhenit?

HABISIN personazhet e “Big Brother”! Fjori dhe Benardi i përkasin të shkuarës, çfarë po lind mes Olsit dhe Xhenit?

Një çift i ri duket se po i bashkohet showbizit shqiptar. Olsi dhe Xheni, dy ish banorë të Big Brother kanë shtuar edhe më shumë dyshimet teksa kanë dalë në një lidhje live në Instagram.

Kohët e fundit mes tyre po qarkullojnë fjalë se ata janë në një lidhje pasi janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Pasi Olsi u nda nga Fjorentina, po ashtu edhe Xheni i dha fund lidhjes me Benardin.

Edhe pse ishin çiftet që u përkrahën më shumë nga publiku, ata nuk janë më bashkë.

Pak minuta më parë fansat i kanë bërë një pyetje Xhenit dhe Olsit në lidhjen e tyre live në Instagram se ishin bashkë apo jo.

Xheni u përgjigj:

Une jo ndërsa Olsi po”.
Pavarësisht se kjo ishte një përgjigje sa për të kaluar rradhën, fansat janë të bindur se mes tyre diçka re po lind.