“Nëse s`të kam unë, s`do të të ketë askush”, djali djeg të gjallë të dashurën pasi ajo e la (FOTO+16) – AlpeGossip
“Nëse s`të kam unë, s`do të të ketë askush”, djali djeg të gjallë të dashurën pasi ajo e la (FOTO+16)

“Nëse s`të kam unë, s`do të të ketë askush”, djali djeg të gjallë të dashurën pasi ajo e la (FOTO+16)

Historitë e dashurisë shpesh kthehen në fiksime nga njëri partner, kur ky i fundit nuk ka besim të mjaftueshëm në lidhje.
Kështu ka ndodhur edhe me një çift në Alaska ku një grua është djegur nga i dashuri i saj pasi kjo e fundit e la.

Lexus Bree, 39 vjeç pasi vuri re se i dashuri i saj ishte tepër xheloz dhe po ia bënte jetën e vështirë, vendosi ta lërë atë.

Mirëpo, ky vendim i gruas nuk është pritur mirë nga Brian Hogan, 34 vjeç.

Ai shkoi në banesë e gruas që ka tre fëmijë dhe i vuri zjarrin duke e djegur pothuajse 50 % të trupit të saj. Më pas ai u burgos me 3 vite heqje lirie.

Bree pas sulmit filloi ta dojë përsëri trupin e saj pavarësisht plagëve mirëpo është e pakënaqur me dënimin që mori ish i dashuri i saj..

Ajo tha:

Është e neveritshme që Brian mori një dënim të tillë të shkurtër pasi ai pothuajse më vrau”.