HIDHET NË GJYQ JENNIFER LOPEZ/ Shkak u bë fotoja që ajo publikoi në… – AlpeGossip
HIDHET NË GJYQ JENNIFER LOPEZ/ Shkak u bë fotoja që ajo publikoi në…

HIDHET NË GJYQ JENNIFER LOPEZ/ Shkak u bë fotoja që ajo publikoi në…

Jennifer Lopez është këngëtare, aktore dhe modele në të njëjtën kohë. Edhe pse vitet ikin, ajo vazhdon të mbetet po aq e freskët si herën e parë kur doli në skenë.

Së fundmi, Jennifer-in duket se po e ndjekin problemet pasi një fotograf i njohur e ka hedhur në gjyq.

MIchael Stewart pretendon se foton e postuar nga këngëtarja në rrjetin social “Instagram”, e ka shkrepur ai dhe Lopez duhet t’i merrte leje përpara se ta publikonte.

Fotografi thotë për platformën online “The Blast” se ka çdo të drejtë mbi foton e realizuar në rrugët e New York-ut, edhe pse aty është imazhi i Jennifer-it.