Mamaja e Oriolës tregon pse nuk e takon të bijën: Tani ajo ka shumë… (FOTO) – AlpeGossip
Mamaja e Oriolës tregon pse nuk e takon të bijën: Tani ajo ka shumë… (FOTO)

Mamaja e Oriolës tregon pse nuk e takon të bijën: Tani ajo ka shumë… (FOTO)

E kemi parë në fillim si modele, por që kur Oriola u bë pjesë e grupit OTR, u kthye në njërën nga vajzat më të përfolura në rrjetet sociale dhe jo vetëm. Ajo ngjall interes me çdo dalje të sajën: qoftë me poza provokuese apo thjeshtë me një foto krah Noizyt. Madje e shohim më shpesh krah këtij të fundit sesa mamasë së saj. Edhe Xhoi, ka të njëjtin shqetësim. Nuk e sheh apo takon dot shpesh të bijën për shkak të anagzhimeve që kjo e fundit ka. Këtë detaj e ka zbuluar tek një koment lënë gazetares Aulona Musta në foton ku ajo ka dalë më vajzën e saj. ‘Përqafoje fort se kur të rritet s’ka kohë. Ka punë si ime bijë‘, shkruan ajo.