I DOLËN SHESHIT/ Alketa Vejsiut i zbërthehet veshja live në “Piter Pan” (FOTO) – AlpeGossip
I DOLËN SHESHIT/ Alketa Vejsiut i zbërthehet veshja live në “Piter Pan” (FOTO)

I DOLËN SHESHIT/ Alketa Vejsiut i zbërthehet veshja live në “Piter Pan” (FOTO)

Në transmetimet live ndodhin incidente e të papritura dhe një i tillë i ka ndodhur sot moderatores shumë të dashur për publikun, Alketa Vejsiut teksa drejtonte emisionin “Në kurthin e Piter Pan”.
Alketa është e veshur mbrëmjen e sotme si gjithmonë shumë moderne dhe me shije, me pantallona të bardha e një këmishë rozë.

Mirëpo gjatë transmetimit, kopsa e këmishës iu zbërthye duke i treguar reçipetat siç mund ta shihni në fotot e mëposhtme.